: (050) 914-55-84   (097) 447-58-08

Нове, чи вживане швейне обладнання?


Нове, або вживане?

Покупці часто задають собі це питання. Будь то автомобіль, техніка для будинку або для швейного виробництва. Сьогодні за допомогою мережі інтернет можна знайти практично будь-яку техніку або обладнання в рамках свого бюджету, почитати характеристики і відгуки про товари.

Коли мова заходить про покупку промислової швейної техніки багато покупців вирішують купити для себе б / в обладнання з Європи, Японії або ж купити нове від китайських виробників.

В даному питанні дуже багато підводних каменів. На дошках оголошень продавці дають дуже мало інформації про свій товар. Наприклад, рідко зустрінеш рік випуску машинки або скільки років / годин вона пропрацювала, які запчастини вже встигли замінити на китайські аналоги, що залишилося в ЗІПе. Чи є взагалі на дане обладнання запчастини.

Індустрія виробництва швейних машин не стоїть на місці. Провідні марки розробляють новітні технології, наприклад вдосконалена система автоматичного змащення, «суха голова», система з закритим картером - все це дозволяє уникнути появи масляних плям на виробах і підвищити якість продукції, що випускається, до того ж продовжується термін служби вашої техніки.

Ще одна перевага сучасного швейного обладнання - це сервомотори. Працюють вони безшумно і економлять електроенергію на 70% на відміну від традиційних фрикційних двигунів.


Краще купити made in Germany, або made in Japan

Таку пораду можуть давати вам друзі, знайомі і продавці швейного обладнання б у. Але забувають про сучасні новинах від цих же виробників. Німці і японці вже давним-давно перенесли свої виробничі потужності в Китай і продали свої ліцензії на виготовлення швейних машин.

Якщо все-таки рішення схиляється на користь не нового європейського або японського обладнання, то потрібно бути готовим до дорогого обслуговування, ніж більш рідкісні запчастини, тим вище на них вартість. І можливо доведеться почекати місяць-другий поки вони приїдуть до вас під замовлення.


Бракує грошей на нове обладнання, а вживане є?

На жаль, досить часто менеджери магазинів швейної техніки чують таке питання від своїх покупців. Якщо пошукати по дошках оголошень інформацію про ціни, то відразу ставати видно, що продавці не поспішають продати швейне обладнання б у за низькою ціною. Наприклад, вартість на бу оверлок коливається в районі 250-500 у.о., прямострочка 200-300 у.о., напівавтомат гудзиковий 300-1000 у.о., петельний 500-1000 у.о, Закріплювальний 1200-1500 у. е. У той же час в магазинах швейного обладнання ціни не набагато вище: прямострочка від 275 у.о., оверлоки від 390 у.о., напівавтомати ґудзикові від 550 у.о., петельні від 1600 у.о, закріплювальні від 1350 у.о . Нове обладнання комплектується новими столами і двигунами. Покупець отримує гарантію на заводський брак від 12 до 24 місяців в залежності від марки виробника.


І все таки…

Кожен покупець сам приймає рішення виходячи зі своїх потреб і свого бюджету. Для великих і дрібних виробництв доцільніше придбати обладнання з гарантією від виробника та всілякими комплектуючими, щоб максимально використовувати можливості швейної техніки і окупити вкладення. Для домашнього використання і обмеженого гаманця, можливо, підійде швейне обладнання бу. Важливо, щоб у вас був хороший механік, який зможе допомогти вибрати і надалі обслуговувати вашу техніку.